Sakarya Günlük Kiralık Ev

Günlük Kiralık Sakarya
Sakarya günlük kiralık evler

Sakarya Kiralık Günlük Ev

0531 401 4523

Sakaryada günlük kiralık ev bütçenize uygun konaklama mekanları sunar. Peki fiyatları ne kadar? Adapazarı Sakaryada günlük kiralık ev fiyatları gecesi 200 liradan kiralıyoruz. Günlük kiralıkların büyüklüğüne ve hafta içi ve hafta sonu fiyatı farklılık gösterir. Sakaryada nerde konaklamak istersiniz? Adapazarı merkezde mi, Serdivanda mı?

Sakarya Günlük Kiralık Evler Çark Caddesinde

Sakarya günlük kiralık evler Çark caddesinde ve merkezde. Günlük kiralık evler Serdivan mavi durak yanında konforlu konaklama fırsatları sunar. Eşyalı günlük kiralık evler ücretsiz WiFi ve 7/24 sıcak su ve diğer ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Sakarya günlük kiralık evler 100 lira fiyatlarla misafirlerini ağırlar.

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde konaklamak isteyenler için ideal. Sakarya Kent Park ve Sakarya Kent meydanına adımlar uzaklıkta. Sakarya Otogardan Adapazarı merkezde 15 dakika içinde servisle ulaşabilirsiniz. Eğer ticari araç ile yolculuk ederseniz sadece 7 dakika sürer. Sakarya ilçe otogarı ve Kuzey terminali 5 dakika yürüme mesafesinde.

Günlük Kiralık ev Sakarya
Sakarya çark caddesinde günlük kiralık ev12

Serdivan Günlük Kiralık Evler Mavi Durakta

Serdivan günlük kiralık evler Mavi durakta ulaşımı kolay konumda. Serdivan kampüs yolunda konaklamak için Mavi durakta konaklayabilirsiniz. Günlük kiralık evler rahat ve geniş. Uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz evler her bütçeye ve her kişi saysına uygun alternatifler sunar. Aileler ve öğrenciler için kayıt döneminde kalabileceğiniz günlük kiralık evler uzayan evrak işlemlerinizde konaklayabileceğiniz geniş mekanlar sunar. Dairelerde ihtiyacınıza özel tasarlanmış ulaşımı kolay mekanlar sunar. Serdivandan Sapancaya seyahat edebilir Sapanca gölünde güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sapancanın doğasında huzuru bulabilirsiniz.

Yorum Gönderin