Sakarya Günlük Kiralık Suit

Sakarya günlük kiralık suit odasında mini mutfağı ve mutfak ekipmanları olan modern eşyalarla döşenmiş 1+1 veya 1+0 stüdyo suitlerimizdir. Genellikle çift kişi için tercih edilen bu suitler kısa süreli konaklamalar için idealdir.

Suit apart olarak da bilinen günlük kiralanan bu suitler uygun fiyatla gelir. Gecesi 80-100₺ ve 150₺ bulan suitler her ihtiyaca cevap verir. Saatlik kiralamada fiyatların uygun olması suitlerin tercih nedenidir. Sakarya merkezde Adapazarı çark caddesinde ve konum olarak şehrin en canlı noktasında olması misafirlerimiz ulaşımını kolaylaştırır. Şehri keşfederken yola harcanan zamandan kazanç sağlarsınız. Geriye kalan zamanınızı sevdiklerinizle ve şehirde şehri keşfetmekle geçirirsiniz.

Adapazarı Kent Park bu noktalardan biri olabilir. Belediyenin sürekli bakımını yaptığı bu park şehrin merkezinde ve çok güzel bir manzarası ve havası var. Parkın içinde bisiklet yolu, koşu yolu, havuz ve kafeler var. Bu parkta güzel zaman geçireceğinizden eminiz. Sakarya günlük kiralık suit Kent Park’a yakın olmasından dolayı bu parkı ziyaret edip konaklamanızı hemen başucunuzdaki suitlerde yapabilirsiniz.

Sakarya’da rezidans ve suit kiralama deyince akla iki yılların tecrübesi gelir biri suit kirala ile bilinen idol Suit Sakarya ve Sakarya’da rezidans kiralama için en doğru adres idol Residence

Sakarya’da günlük kiralık suit

İdol Suit 2013 yılından beri günlük kiralık suitler kiralıyor ve bu doğru hizmet ölçünün çıtasını hergeçen gün biraz daha yukarıya yükseltiyor. Sakarya merkezde ve Serdivandaki ve de Sapancadaki günlük kiralık suitler bunlardan bazıları. Sakarya günlük kiralık suit geniş ve ferah konumlarda ve her cebe uygun bütçe sunuyor.

Serdivan Mavi Durak çevresinde günlük kiralık suit arayanlar için de suitler Mavi Durak Kafeler sokağında ve Serdivan merkezde. Sakarya üniversitesi kampüsü yakınlarında konaklamanız için birbirinden farklı tasarımlara sahipler.

Adapazarı veya Sapanca kalacak yer arıyor ve bu yerin konaklarlarmış size huzur vermesini istiyorsanız Sakarya günlük kiralık suit için bizi arayın. Yerinizi görün ve detayları öğrenin.

Günlerden 19 Mart 2019 - Yayınlandığı Günlük Adapazarı, Daire, GünlükApart, GünlükDaire, GünlükEv, GünlükKiralık, Sakarya, SakaryaGünlük, Serdivan

Bunu Herkes Görmeli

Günlükçü Hakkında

Bi Cevap Yazın

Back to Top