Sakaryada Günlük Kiralık Evler

Sakaryda günlük kiralık evler

Sakaryada Günlük Kiralık Evler

Sakarya’da günlük kiralık evler konaklamanız için tasarlanmış benzersiz mekanlarını, kışın soğuk havalarında sımsıcak yuvalarını konuklarına sunar. Adapazarı merkezde ve Sakaryada eşyalı kiralık günlük evler mutfak ve tüm mutfak gereçleriyle konuklarına konforu yaşatacak mekanlar oluşturur. Sevdiklerinizle sıcak bir yuvada konaklamanız için Sakaryadaki günlük kiralık evler farklı fiyat alternatifleriyle ve farklı konumlarda günlük ev kiralama işlemini kolaylaştırır. Konuklarına hızlı ve güvenli bir günlük ev kiralama tecrübesini sunar.

 

Bu yazıda günlük kiralık evler Sakarya başlığı altında sizlere sunacağımız bir kaç seçenekten bahsedeceğiz.  Konu başlıklarımız şöyle sıralanacaktır;

  • Sakaryada Günlük Kiralık Evler Nerede?
  • Sakaryada Günlük Kiralık Evlerin Fiyatları Kaç Lira?
  • Serdivanda Günlük Kiralık Ev Var Mı?
  • Sakarya Günlük Kiralık Evler Neler Sunar?

 

Sakaryada Günlük Kiralık Evler Nerede?

 

Sakaryada günlük kiralık evler şehrin merkezinde, şehrin can attığı konumda. Günlük kiralık evler Adapazarı Merkezde Çark Caddesinde. Kafeler sokağının hemen yanında bulunan günlük kiralık evler ulaşımınızı kolaylaştırım kış aylarında veya yazın sıcak aylarında konaklayabileceğiniz mükammel konaklama mekanlarını sunar. Kış aylarında, havanın soğuk olduğu bu mevsimde yuvanıza hızlı ulaşıp sıcak günlük kiralık evlerde konaklamanızı sağlar. Toplu taşıma duraklarının hemen yanında bulunan günlük kiralıklar şehrin merkezinde olması nedeniyle alışverişinizi ve seyahtinizi benzersiz bir tecrübeye dönüştürür. Adapazarı Kent Meydanı, Uzun Çarşı ve pazara çok yakın günlük kiralıklar aynı zamanda restoran ve kafelere de çok yakın böylece sevdiklerinizle zaman geçirmenin doğru olduğu noktadasınız.

Serdivna Mavi durak günlük

Sakaryada Günlük Kiralık Evler

Sakaryada Günlük Kiralık Evlerin Fiyatları Kaç Lira?

 

Sakaryada günlük kiralık evlerin fiyatlarını merak ediyorsunuzdur şimdi. Biz de sizlere bulabileceğiniz en iyi fiyat için en iyi günlük kiralığı bulduk. Doğru yerdesiniz. Günlük kiralama fiyatı 100 liradan başlayan fiyatlarımız 1+0 evler seyahatinizden sonra dinlenebileceğiniz bir günlük kiralık ev.

1+0’da neler var?

Bu günlük kiralık evde sıcak bir oda ve konforlu bir yatak ile beraber karşınızda uydu televizyonunuz ile rahat bir konaklamayı bulabilirsiniz. Öğrencilere, çalışanlara kısacası bütçesinin ardında olan misafirlerimiz için sunduğumuz bir diğer mükemmel konaklama alternatifimiz. Kettle ile sıcak bir kahve veya çay yapabilirsiniz. Duşu ile suyun her damlasında ayrı bir rahatlık hissedebilirsiniz. 7/24 sıcak su ve kombisiyle daireniz her daim sıcak.

1+1 günlük kiralık evlerde mutfak ve geniş oturma odasıyla, ayak ayak üstüne atıp karşınızdaki televizyonu kemiklerinize kadar ısınabileceğiniz bir diğer mükemmel günlük ev alternatifimiz. Yatak odası da geniş ve elbise dolabıyla gelir böylece uzun konaklamalarınızda düzenli bir yaşam stili oluşturmanıza olanak sağlar. 1+1 günlük kiralık evlerde bir diğer büyük avantajınız ise geniş ve uzun balkonu, TIR gibi (her ne kadar TIR kelimesi uzun olmasada…). Balkonunzda barbekü (BBQ) yapabileceğiniz veya Sakaryanın ferah havasını soluyabileceğiniz bir ara verebilirsiniz. Bu dairenin günlük fiyatı 150 TRY.

2+1 günlük kiralık evlerde ise durum daha çok farklı. Yukarıda saydığımız tüm olanaklar haricinde bir diğer odasıyla beraber gelen 2 tane tekli yatak ile Aile ve dostlarınız için benzersiz konaklama tecribesi. Bu günlük kiralıkta çocuklarınız veya dostlarınız ile Sakaryayı ziyaret ettiğnizde kalabileceğiniz geniş yaşam alanlarını tasarladık böylece toplu konaklamalarınız daha ekonomik ve daha konforlu üstelik hep beraber daha eğlenceli. Bu geniş dairenin günlük fiyatı 150-200 TRY arasında farklılık gösterir. Değişik fiyat farkının olması kişi sayısı ile beraber değişir.

günlük kiralık ev adapazarı

Mutfaklı Günlük Kiralık Evlerde Mutluluk

Serdivanda Günlük Kiralık Ev Var Mı?

Serdivanda günlük kiralık evler Sakarya Üniversitesi kampüsü ve Serdivan Mavi durak yakınlarında misafirlerine ayrı bir konaklama olanağı sağlar. Günlük kiralama bedeli 120 Liradan başlayan günlük evlerde daireler geniş ve Serdivanın ferah havasını soluyabileceğiniz sakin, güvenli ve temiz mekanlarda. Eğer birden fazla gün konaklamayı düşünüyorsanız sizin için en doğru seçim. Serdivan AVM ve Agora AVM’nin yakın olduğu bu günlük kiralık evler Alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler ve marketlere çok yakın. Ulaşımı da ayrı bir kolay.

Serdivan günlük kiralık evler

Serdivanda Günlük Kiralık Evler Sıcak

Sakarya Günlük Kiralık Evler Neler Sunar?

Sakarya günlük kiralık evlerin asıl görevi misafirlerine konaklama hizmeti sunmaktır. Bir evde bulabileceğiniz her şey mevcuttur. Yukarıda belirttiğimiz olanaklar haricinde ekleyebileceğimiz bir kaç ek olanak ütü, mutfak ekipmanları (blendır, çırpıcı, yemek pişirme makinası, fırın ve bardak çeşitleri) ve aklınıza gelebilecek diğer ev aletleri bulunur. HDTV ve ücretsiz hızlı interneti de bir diğer olanklarından. Daha detaylı bilgi için bize şimdi ulaşın ve sizin için daha pratik bir ev olanlakarından bahsedelim.

Günlerden 16 Kasım 2016 - Yayınlandığı Günlük Adapazarı, Daire, GünlükApart, GünlükDaire, GünlükEv, GünlükKiralık, Sakarya, SakaryaGünlük, Serdivan

Bunu Herkes Görmeli

Günlükçü Hakkında

Bi Cevap Yazın

Back to Top