Serdivanda Günlük Kiralık Ev

sakarya günlük kiralık ev
Sakaryda günlük Kiralık evler Serdivanda ve Sakaryada

Serdivan Günlük Kiralık Ev

 

Serdivan günlük kiralık ev mavi durakta. Sakaryada konaklamayı istediğiniz an akla gelen bir yer Kampüs yakınları. Serdivanda eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Sakarya üniversitesi kampüsü yakınlarında zaman geçirilebilecek binbir çeşit alternatifiniz var. Mavi durak onlarca kafede çeşit çeşit lezzetleri denemelisiniz. Balık restoranları, künefeler, kahvaltı mekanları ve buna benzer bir çok lezzetler.

Serdivna Mavi durak günlük
Serdivanda günlük kiralık ev

Serdivan günlük kiralık ev bu bahsettiğimiz mekanların hepsine ve daha fazlasına yakın. Mesela Serdivan AVM bu günlük evlere yakın. Güzel bir günden sonra şöyle rahat ve sıcak bir yuva kış günlerinde en uygun konaklama yeriniz. Günlük evler kombi ile ısınan dairelerde 7/24 sıcak su ve ısıtma sistemleri. Ücretsiz WiFi ile hızlı bağlantısıyla, sörfünüz kesintisiz olacak. HDTV uydu bağlantısıyla da takip ettiğiniz dizilerinizi aksatmadan izleyebilirsiniz. Serdivanın doğası Sapancanın esitisiyle hayat buluyor bu da size benzer bir atmosfer sağlar. Aslında serdivanın şehir merkezine yakın olması ve doğa ile iç içe olması çift taraflı kazanç sağlar. Bu kazanç konforunuz demek.

Serdivan günlük kiralık evler
Mavi durak günlük kiralık ev

Sakaryadan Serdivana ulaşım da çok kolay. Dolmuşların dakikalar içerisindeki ulaşımı sizi bekletmeden dilediğiz noktaya ulaşmanızı sağlıyor. Serdivandan Otogara ulaşım kolay. Metro ve VİB’in srrvisleri her saatte bir var veya ilçe otogarına gidip ordan Sapancaya doğru giden mini otobüslerle ulaşabilirsiniz her 5-10 dakikada bir bunlar kalkar. Otogara varmaları da yaklaşık 15-20dk sürer.

 

Günlük kiralık sakarya serdivanda daireler ucuz günübirlik kiralanabilir. Güvenli, rahat ve ulaşımı kolay konaklama mekanları için bizi şimdi arayın. 0531 401 4523

Yorum Gönderin